ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ АВІАЦІЙНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

C.М. Подрєза

Анотація


 У статті розглянуті основні проблеми, з якими зіткнулись підприємства в умовах кризи, а також висвітлені основні недоліки керівників підприємств при спробах вивести підприємство із кризового стану. Визначені основні шляхи подолання проблем  та уникнення типових помилок, які  погіршують економічну ситуацію.

Ключові слова


розвиток; авіаційний транспорт; галузь; конкуренція

Посилання


Тошина Н.М. Дослідження ринку авіаперевезень та формування маркетингової логістичної стратегії авіапідприємств. [Текст] // Питання економіки № 5 ’2011.

Сулима Л.О., Акімова Т.А. Функціонування підприємств авіатранспортного комплексу України в умовах економічної кризи. Економічний простір, 2010.

Офіційний сайт Державіаслужби України // [Електронний ресурс]. – Режим доступу: www.avia.gov.ua

Офіційний сайт авіакомпанії МАУ // [ Електронний ресурс]. – Режим доступу: www.flyuia.com

Офіційний сайт АвиаСоюз // [ Електронний ресурс]. – Режим доступу:

Офіційний сайт Крылья – все об украинской авиации // [Електронний ресурс]. - Режим доступу: www. wings.com.ua

Наказ Державіаслужби України від 31.05.2012 № 392 "Про організацію підготовки авіапідприємств ЦА України до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років"

Наказ Державіаслужби України від 25.05.2012 № 376 "Про координацію діяльності Державної авіаційної служби у сфері адаптації законодавства України до законодавства європейського Союзу у 2012 році"


Повний текст: PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


ISSN 2306-5834

Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із зазначенням авторства - Некомерційна - Без похідних творів 3.0 Неадаптована