Редакційна політика

Галузь та проблематика

Основною метою журналу є висвітлення результатів наукових досліджень та поширення інформації з усіх аспектів інформаційної безпеки. Журнал орієнтований на різні категорії читачів: студенти,  аспіранти, докторанти, викладачі, науковці та фахівці у галузі інформаційної безпеки.

Політика розділів

Безпека комп’ютерних мереж та Інтернет

Безпека систем електронного урядування

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується

Захист програмного забезпечення та обладнання

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується

Кібербезпека та захист критичної інформаційної інфраструктури

Криптологія

Стеганографія та стегоаналіз

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується

Конкурентна розвідка та управління знаннями

Вибрано Приймає рукописи Вибрано Індексується Вибрано Рецензується

Приватність та захист персональних даних

Організаційно-правові питання безпеки інформації

Управління інформаційною безпекою

Процес рецензування

1. Рецензування проходять всі статті.
  2. Рецензування закрите (П.І.Б. рецензента авторам не повідомляється та навпаки), а все листування між рецензентами і автором ведеться через редакцію.
  3. Кожна стаття рецензується мінімум двома рецензентами.
  4. Рецензентом може бути член редколегії або уповноважений експерт у галузі інформаційної безпеки.
  5. За результатами розгляду статті рецензент подає до редколегії звіт за спеціальною затвердженою головним редактором формою.
  6. Думка рецензента не є остаточною (носить рекомендаційний характер), остаточним є рішення редакційної колегії про можливість публікації статті.
  7. Автор може не погодитись з думкою рецензента і направити в редакцію мотивовану відповідь.
  8. У разі необхідності переробки рукопису автору відправляється рецензія разом з усіма зауваженнями та побажаннями рецензентів.
  9. У разі негативної рецензії на рукопис – автору направляється рецензія з мотивованою відмовою.
  10. Рукопис, що отримав позитивну рецензію, передається до редакції для її підготовки до публікації.

Періодичність публікації

Крайній термін подання статті:

• до першого номеру - 1 березня;
  • до другого номеру - 1 липня;
  • до третього номеру - 1 листопада.

Терміни виходу випусків журналу:

• перший - до 25 квітня;
  • другий - до 25 серпня;
  • третій - до 25 грудня.

Політика відкритого доступу

Цей журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

Журнал індексується

Abstracting systems and journal databases

bulletEBSCO Information Services
bulletРоссийский индекс научного цитирования (РИНЦ) на базе Научной электронной библиотеки (eLIBRARY.RU)